MENU
(+90)5323330579
Pts - Cts: 09:00 - 18:30x
Ürün Kodu: U0005
Stok Durumu: 2-3 Gün

Hemorr Krem ve Hemorr Köpük Set

Hemorr Krem ve Temizleme köpüğü 2'si Bir Arada
399,00TL
Markalar
Hemorr  Hemoroid Kremi ve Hemorr Temizleme Köpüğü, 

 • Açıklama
 • Yorumlar (0)
 • Etiketler
 • Sipariş Bilgileri
 • Ürün Detayları
 • Puanlar
 • Açıklama
  Hemor Hemoroi Krem 50 ml


  Hemorr Onarıcı Cilt Bakım Kremi - Repair Care Cream

  Hemorr Onarıcı Bakım Kremi 100 ml alüminyum tüplerde steril kanül ile birlikte takdim edilen beyaz ve sarımsı renkte, homojen görünüşlü kremdir. Cildinizin dış etkenlere karşı korunmasına ve  bakımın sağlanmasına yardımcı olur.

  Çatlak ve ithaplı rahatsızlıklarda ve  ağrı, kaşıntı ve şişkinlik hissi gibi bulgularla seyreden  etkenlerde kullanılabilir.

  GELİŞTİRİLMİŞ FORMÜL - KOLAY KULLANIM

  KALAMİN (Calamine ) : Kalamin Hemorr Onarıcı Krem içerisinde bulunan çinko oksit ve ferrik oksitin  aktif bileşimidir .Yara iyileştirici ve yara oluşumunu engelleyici  özelliği  içerdiği çinkoya bağlıdır. Mineral yapısı, yaraların tedavisi ve cilt yenilenmesi için önemlidir. Ayrıca bakterilerin çoğalmasını engeller, böylece herhangi bir enfeksiyon oluşumunu önleyip yaraların iyileşmesini hızlandırır. Kalamin (calamine) oluşturduğu koruyucu tabaka sayesinde cildi tahriş edebilecek etkenlerden de korur. Anal dermatit tedavisini destekler. Hemoroid Sorunlarında ilk kullanımdan itibaren ağrıyı keser uzun süre rahatlatır. En iyi hemoroid kremi içeriğine sahip ve Eczabirlik ilaç medikal tarafından Argesi yapılarak sağlık bakanlığı izni ile üretilmiştir.

  AYNI SEFA BİTKİSİ YAĞI (Calendula Officinalis Flower Oil) : Hemoroid tedavisine destek olarak, doku iyileşmesini hızlandırarak, şişmeyi azaltır. Yapılan bir çalışmaya göre, 8 gün boyunca aynısefa yağını kullanan kişilerde doku yaralarının neredeyse % 90’ının kapanmasına yardım ettiği gözlemlenmiştir. Aynı sefa bitkisi serbest radikallerin yol açtığı zararlardan koruyan antioksidan özelliğine sahiptir. 

  AT KESTANESİ YAĞI (Horse Chestnut Oil) :  Tohum özlerinden elde edilenAt Kestanesi yağı, kanamayı durdurucu ve iltihabı giderici etkisi ile öne çıkmaktadır. Hemoroidal hastalığın her evresinde tedaviye destek olarak kullanılan önemli  bir bitkisel aktiftir. Hasar görmüş hücrelerin temizlenmesinde vital rolü olan apoptozu belirgin olarak artırdığı ve antioksidatif özellikleri de klinik testlerle kanıtlanmıştır.

  YEŞİL ÇAY AĞACI  YAĞI ( Tea Tree Oil ) : Cilt tarafından kolay emilerek, koruyucu etki sağlamaktadır.  Antibakteriyel özellikleri sayesinde, cilt yaralarının iyileşmesinde  etkilidir. kanama, kaşıntı ve tahriş/inflamasyon gibi sorunlarda etkinliği bilinmektedir. 

  Kullanım Bilgisi

  Hemorr kremi kullanmadan önce, Hemorr Köpük ile makat bölgesini temizleyiniz arkadasından Hemorr Kremi, Kanül başlığı  ile birlikte kullanınız.
 • Yorumlar (0)

  0 yorum
  Yorum Yap
  Not: HTML'e dönüştürülmez!
 • Etiketler
 • Sipariş Bilgileri
  Kargo ve Teslimat
  Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
  Ödeme Metodları
  Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.
 • Ürün Detayları
  Uzunluk Birimi : Santimetre
  Uzunluk : 0
  Genişlik : 0
  Yükseklik : 0
  Ağırlık Birimi : Kilogram
  Ağırlık : 0
 • Puanlar
  Satın alma puanı: 5

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
whatsapp-logo
whatsapp-logo
Whatsapp Destek